הטיפולים בקליניקה

ישנה חשיבות רבה להבנה של תהליכים פנימיים, פסיכולוגיים ורוחניים כאחד על מנת לקשר את מה שעולה בקליניקה לחיי היומיום שלנו. הדגש הרוחני בעבודתי מאפשר לאדם שמולי בכל גיל למצוא את המרכז התומך שבתוכו, את ההדרכה הפרטית והאינטימית שלו לחיים אותנטיים ומלאים במשמעות.

מתאים למגוון קשיים ואתגרי חיים כמו טראומה, קשיים חברתיים, ערך וביטחון עצמי, ייעוד, קשרים בין אישיים, זוגיות, מימוש עצמי ועוד

הדרכת הורים

ברגע שהבאנו ילד לעולם נולד אבא ונולדת אמא. אף אחד לא צריך ללמד אותנו להיות הורים. כל אבא וכל אמא נושאים בתוכם את כל התנאים כדי להתפתח להיות ההורה הפוטנציאלי הטוב ביותר עבור הילד שלהם.

מינפולנס

כשאנו מתרגלים מיינדפולנס לאורך זמן אנו מתחילים לראות את העולם דרך הלב, לראות אותו באופן בהיר. לראות את החיים שלנו בבהירות ויופי. אנו רואים כיצד אנו נוטים להתפס בדרמות שלנו, במחשבות שלנו, ולא שמים לב יותר לנשימה, לכוס התה החמה, לאדם שמדבר מולי ולעוד יום מופלא שאני חיה. מיינדפולנס עוזר לנו להיות נוכחים לחיים.

קונסטלציה משפחתית

דרך טיפול מרתקת ועמוקה המביאה לידי ביטוי את הסדר המשפחתי שלנו ואת השפעתו על חיינו בהווה. 

טיפול באומנות

בתרפיה בהבעה ויצירה המטפל משתמש בדרכים “עוקפות מלל” כגון משחק, יצירה, תנועה, דרמה ומוזיקה.

היריון מודע

הורים המקדישים זמן ליחסים עם העובר מגבירים אינטגרציה בחלקים השונים של מוחו, ומערכת העצבים ובכך מעצבים את אישיותו של הילד, בריאותו, והפוטנציאל שלו לשימוש של מערכות מנטליות גבוהות כגון מודעות עצמית.

תחומי התמחות

שמי מירב, אני תרפיסטית בהבעה ויצירה מוסמכת משרד הבריאות מאז שנת 2000. בעלת אישור ממשרד הבריאות.

הלימודים והעבודה המעשית היו מרתקים ומעשירים, התמחיתי בתרפיה בתנועה ובאומנות.

בלימודי קונסטלציה משפחתית עפ”י ברט הלינגר עם ישי גסטר ולימודי תורות המזרח בשילוב פסיכולוגיה מערבית בבית הספר RIDHWAN, ארה”ב.