טיפול רגשי

מירב שרייבר מטפלת רגשית מוסמכת

כל בן אדם הוא אינדיבידואל ואוצר גלום. כל אדם הוא אוסף ייחודי של מראה, רגשות, תחושות ומחשבות. כל בן אדם חופשי לחיות באופן אותנטי את הפוטנציאל האנושי שלו.

טיפול רגשי מאפשר לכל אדם, בכל גיל, מרחב בטוח להמשיך להתפתח ולצמוח בכל תחומי החיים, החל מגיל הילדות ועד בכלל.

טיפול רגשי מתאים למגוון קשיים ואתגרי חיים כמו טראומה, קשיים חברתיים, ערך וביטחון עצמי, ייעוד, קשרים בין אישיים, זוגיות, מימוש עצמי ועוד…

סוגים של טיפול רגשי

טיפול רגשי לבני נוער

זוכרים את גיל ההתבגרות שלכם? זוכרים שגם אתם רציתם מישהו שיבין אתכם, שיעזוב אתכם בשקט, שידבר אתכם, שייתן לכם חופש לעשות מה שאתם רוצים? זוכרים את התחושה של להיות גדולים ועדיין קטנים? איך מתמודדים עם גיל ההתבגרות ועם מתבגרים? מה התפקיד שלנו כהורים לילדים בגילאי ההתבגרות?

טיפול רגשי לנשים

מגיע לי לחיות טוב, להיות מסופקת, רגועה, נעימה לעצמי ולסביבה שלי. אני רוצה לחיות את כל כולי. את היצר שלי, את היצירתיות שלי, את ההוויה שלי, את האהבה שלי. אני רוצה להיות ולחיות את מי שאני באמת!

קונסטלציה משפחתית

ברט הלינגר, ממציא הקונסטלציה המשפחתית, חקר, למד וטיפל במשפחות יותר מחמישים שנה, ציין כי רבים מאיתנו באופן לא מודע רוצים להשתייך למשפחתנו בכך שאנו לוקחים על עצמנו, מחלות, רגשות קשים כדיכאון, חרדה, אשמה, כעס, בדידות, ומקריבים הרבה מהפוטנציאל והחופש שלנו עבור הניסיון להקל על בן משפחה אחר, הורה, או בן משפחה שאף לא הכרנו בחיינו.

תהליך של טיפול רגשי

טיפול רגשי לילדים ומתבגרים

  1. זוג ההורים או אחד מהם מגיע לשיחת הכרות בה אנו מדברים על הילד, המשפחה, הקשיים והמטרה.
  2. אנו מחליטים יחד על הטיפול הרגשי המתאים לכם. טיפול רגשי לילד, טיפול דיאדי, הדרכת הורים או שילוב ביניהם.
  3. הטיפול הרגשי מתחיל, ההורים ואני נמצאים בקשר רציף ועם היד על הדופק. קשר עם הבית, הגן ובי”ס.
  4. זמן הפגישה הטיפולית הנו 55 דקות.
  5. משך הטיפול תלוי במטרות שהצבנו בתחילת הטיפול ובשינויים. טיפול קצר מועד יכול להיות כ – 12 טיפולים. וטיפול ארוך מועד כשנה או יותר.
  6. הטיפול מסתיים לאחר שגם אני וגם ההורים מרגישים שהגענו למקום שבו הילד התגבר על הקושי ולהורים יש את הכלים להמשיך לבד.
  7. אני נשארת בקשר ולעתים מוסיפים מפגש חיזוק עם הילד או ההורים על פי הצורך.
  8. לאחר שיצרנו קשר, ניתן לשוב להדרכות או לטיפול גם לאחר תקופה ארוכה. ישנן משפחות וילדים שאני מלווה אותם לאורך השנים, והם מגיעים כל פעם שעולה שאלה או קושי.

טיפול רגשי לנשים

בטיפול אני משלבת בין עבודת גוף והבנת הנפש. הטיפול משלב על פי הצורך אימון ומשימות בחיי היומיום, התבוננות בתחושות הגוף ועבודה איתן, תרגול מיינדפולנס ועבודת עומק פסיכולוגית של זיכרונות, טראומות, אירועים מהילדות וכו’ בטיפול הרגשי את רואה, ומבינה כיצד אירועים, דימויים והשפעות הסביבה מניעים אותך עד היום ומשפיעים על אורח החיים שלך, על מציאת זוגיות, כניסה להיריון, אמהות, טראומה ואובדן, מציאת ייעוד וקריירה, התפתחות אישית ועוד.

עם ההבנה וקבלה ללא שפיטה של עצמך, מתחיל להתהוות השינוי אשר את תוצאותיו רואים ביומיום. את יותר שלווה, מאוזנת רגשית, פועלת עם הכוונה פנימית מדויקת יותר, משנה את תגובותיך לעצמך ולסביבה, וכל זאת מאפשר לך להגשים את עצמך בכל תחומי החיים.

זמן הפגישה הינו 55 דקות.
ניתן להיפגש גם בסקייפי.
לאחר המפגש הראשוני אנו מחליטות ומתאימות יחד את תדירות הפגישות.