מירב שרייבר

תרפיסטית בהבעה ויצירה
מוסמכת משרד הבריאות מאז שנת 2000

ברוכים הבאים,
אני מזמינה אתכם לקרוא, להגיב, לשאול וליצור עמי קשר בכל שאלה, בקשה או הארה.

שמי מירב, אני תרפיסטית בהבעה ויצירה מוסמכת משרד הבריאות מאז שנת 2000. בעלת אישור ממשרד הבריאות.

הלימודים והעבודה המעשית היו מרתקים ומעשירים, התמחיתי בתרפיה בתנועה ובאומנות, בלימודי קונסטלציה משפחתית עפ”י ברט הלינגר עם ישי גסטר ולימודי תורות המזרח בשילוב פסיכולוגיה מערבית בבית הספר RIDHWAN, ארה”ב.

 

הדרך שלי

לימודים התמחויות וניסיון מקצועי

במשך שלוש שנות ההתמחות בלימודים התמחיתי בתחומים שונים:

  • הפרעות אכילה בבי”ח בלינסון
  • אישפוז יום בבית חולים “שלוותא”
  • מרכז יום לנפגעי סמים אור יהודה
  • ילדים ובני נוער בסיכון בפנימיית הנוער כפר אמי”ת פתח-תקווה
  • עבדתי שנים רבות בבתי ספר במסגרת מתי”א ראשון לציון עם ילדים בעלי לקויות למידה וקשיים רגשיים והתנהגותיים
  • הדרכת הורים במרכז טיפולי “גוונים” עין ורד
  • תיכון “מרום” בכפר הירוק ללקויות למידה.

חייתי ארבע שנים באיטליה בעקבות אהבה ושם נולדה בתי, אגתה. באיטליה בעלי ואני הוסמכנו מטעם העמותה האיטלקית לפסיכולוגיה וחינוך טרום לידה ובאיטליה הנחנו יחד מעגלים של שיתוף, מדיטציה ותנועה להורים שבדרך, כשהעיקרון שמנחה הינו חשיבות יצירת קשר עם העובר עוד לפני היוולדו.

כאשר שבתי ארצה למדתי עם ישי גסטר, תלמידו הישיר של ברט הלינגר והייתי מהמורות הראשונות שתמכו בייסוד דרך הקונסטלציה. אני מנחה ומלמדת ברחבי הארץ ובכנסי קונסטלציה מערכתית בעולם. 

הנני תלמידה בדרך הרוחנית מאז שנת 2000. קראתי ונחשפתי במהלך חיי לתורות שונות, סופיזם, בודהיזם, הדרך הרביעית של גורדייף, קרישנמורטי, הפילוסוף קן ווילבר ועוד. בשנת 2006 הצטרפתי לבית הספר להתפתחות רוחנית של המורה אלמאס. Ridhwan School- בית ספר המשלב בין תורות המזרח לפסיכולוגיה המערבית, ומהווה עבורי כר למידה אינסופי לפוטנציאל האנושי שלנו כבני אדם. ב 2023, הפכתי למורה מן המניין של גישה זו. 

האמונה שלי

המקום אליו כולנו כמהים להגיע, השלווה, השקט, האושר

את הפוטנציאל שלנו להיות מודעים לעצמנו אני מלמדת ילדים, הורים ונשים בכל גיל. האפשרות שניתנה לנו לשלב את הבגרות הרוחנית שלנו בהרמוניה בחיי היומיום הינה ייחודית לבני האדם וההשלכות שלה מיטיבות עמנו בכל תחומי החיים. הן במעגלים המשפחתיים שלנו וגם בחברה בה אנו חיים.

כאמא של…, אישה של…, בת של…. וחברה של….אני מתעניינת רבות במערכות היחסים שסביבי ומשתמשת בכלים שרכשתי, בנוכחות ובמודעות העצמית על מנת להעיר את השינוי בכל אדם הנכנס לקליניקה שלי. אני מביאה איתי למפגשים את הידע שצברתי עם השנים בלימודים השונים ובעיקר את הרגישות והסקרנות למה שקורה בעכשיו במפגש ביננו.

במפגשים אני משלבת בין מודעות התפתחות והתבגרות. המקום אליו כולנו כמהים להגיע, השלווה, השקט, האושר, ההדרכה הפנימית, הידע, העוצמה, ההתמדה, האהבה, החמלה…כולם קיימים כבר בתוכנו. וכשאנו לומדים להישאר ולהתבונן ברגע הזה ממש, נגלה לנו שאנו המקור לכל מה שנבקש.

ישנה חשיבות רבה להבנה של תהליכים פנימיים, פסיכולוגיים ורוחניים כאחד על מנת לקשר את מה שעולה בקליניקה לחיי היומיום שלנו. הדגש הרוחני בעבודתי מאפשר לאדם שמולי בכל גיל למצוא את המרכז התומך שבתוכו, את ההדרכה הפרטית והאינטימית שלו לחיים אותנטיים ומלאים במשמעות. עבודה עם המהות הרוחנית שלנו משנה לצמיתות את המיינד ואת הסבל שבחיינו.